KIADÓ    Tégla építésű lakás
1035, Bp. Óbuda közép, Berend utca
49m 2      Ár: 210 e Ft/hó      (lakás)
 
 
Azonosítószám: Y/08-04 Épület állaga: Jó állapotú  
Lakás típusa: Tégla Lakás mérete: 49 m2  
Szoba: 2 db Félszoba: 0 db  
Emelet:3. emelet Szintek száma: 4  
Építés éve: 1960 Felújítás éve: 2026  

Felújítás jellege: festés,

 
Fűtés: Gáz (konvektor) Komfort: Összkomfortos  
Terasz: 2 m2 Fekvés: Ny  
Garázs helyek száma: 0 db Beálló helyek száma: 0 db  

III. kerületben, a Berend utcában, csendes környéken, parkra néző, tégla építésű házban jó állapotú, 3. emeleti, két szobás, 49 m2-es, erkélyes lakás, hosszabb távra kiadó.
A lakás jelenleg bútorozatlan, de a tulajdonos tud biztosítani, mosógépet és hűtőszekrényt is. Egyéb bútorzat megbeszélés kérdése.
A nappali és a hálószoba szoba külön bejáratúak és parkettásak, ablakaik nyugati irányba tájoltak és parkra néznek. A nappali légkondicionált (kb. 18 m2-es) és egy erkély is tartózik hozzá. A hálószoba kb. 12 m2-es.
A konyha tágas és világos, ablakai szintén parkra néznek.
A lakás fűtését gázkonvektor biztosítja, a meleg vizet gázbojler adja.
A lakás teljes rezsije és a közös költség együttesen minden hónapban mindösszesen 25 EFt! Ezen felül igény esetén az internet jön még hozzá. A ház rendezett és karbantartott, jó lakóközösség jellemzi.
A Flórián tér kb. 7 perc sétára található.
Háziállat nem tartható a lakásban.
2 havi kaució és egy havi bérleti díj szükséges!
Azonnal költözhető!
Bérleti díj 210.000 Ft/hó
 
 
Óbudai Ingatlaniroda, www.oi.hu Vörösvári út 13. -Vihar utca sarok Telefon: +36-30-696-696-2