ELADÓ    Sorház
2097, PILISBOROSJENŐ, Központban
41 m 2      Ár: 54 M Ft      (ház)
 
 
Azonosítószám: V/12--99 Épület mérete: 41 m2  
Épület típusa: Sorház Telek mérete: 100 m2  
Szoba: 2 db Félszoba: 0 db  
Szintek száma: 2 Épület állaga: Jó állapotú  
Építés éve: 1890 Felújítás éve: 2024  
Fűtés: Elektromos Komfort: Összkomfortos  
Terasz: 10 m2 Fekvés: DNY  
Garázs helyek száma: 0 db Beálló helyek száma: 1 db  

Pilisborosjenőn a faluközpontban, Fő utca- Templom utca sarkán eladó sarki 2 szintes lakás. Az épületben összesen három lakás van, az eladó rész sarki elhelyezkedésű.
Elrendezés: Alsó szinten 21 m2-en amerikai konyha nappali és kis wc-kézmosó. Az emeleten, amely bruttó 29,5 m2 (nettó 11 m2) hálószoba, és fürdőszoba. Az emeltre viszonylag meredek, helytakarékos un. matróz lépcső vezet fel.
A lakáshoz 100 m2-es telekrész tartozik, skert felület kb 50 m2. Itt egy gépkocsi beállóhely és egy 7 m2 -e tároló is helyet kapott.
Az ingatan fűtése elektromos norvég fali villany fűtőtestekkel megoldott.
Gáz nincs bekötve, de az utcában rendelkezésre áll, Víz csatorna fogyasztás almérővel mérhető.
A telekrészre elvileg még 50 m2 alapterületű 2 szintes épület építhető, így a alapterületi és a tetőtér beépítési lehetőségeket maximálisan kihasználva még akár 150 m2 területtel bővíthető a lakás!
Árazás részletei: Gépkocsi beálló 3MFt, tároló 4 MFt, Kert 8 MFt, lakás 41 M Ft, Összesen 56 MFt, helyett egyben 54 MFt
Bolt a szomszédban, posta, óvoda, rendelő pár 100 m-e beleül mind elérhetőek, Buszmegálló az épület előtt.
Egyedülállóknak, vagy fiatal házasoknak ajánlom, de helyiség kitűnően alkalmas üzletnek irodának. Itt eddig az ÓbudánTúl Ingatlaniroda működött, az ingatlan 2024-ben lett felújítva és lakássá átalakítva
Bővítéssel családi otthonnak is megfelel. Az ingatan némi fejlesztéssel leginkább üzlet és tulajdonosi lakás kombinációjára alkalmas.
Szalai Péter
építészmérnök, ingatlanközvetető, tulajdonos
 
 
Óbudai Ingatlaniroda, www.oi.hu Vörösvári út 13. -Vihar utca sarok Telefon: +36-30-9520-015